ÖVRIGT / Leksaker / Nallebjörnar 12983369
nr 1298 3369
Nallebjörnar
4 st, modell äldre. Längd: 20-40 cm ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:04:11
150 kr
200 kr
Nallebjörnar
Kondition: slitage, skador
nr 1298 3369
Nallebjörnar
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 16 december 2019 |